Matúš SK

DSCN5611_1

Short review from Matúš – SK.
Děkujeme vám!

Ahoj Jirko,

Mrzí ma že ti odpovedám až takto neskoro, ale ako som spomínal, koniec roka bol pre mňa hektický a chcel som si nájsť čas na viac než “Áno, som spokojný” ;-).

Nie len laná a ich balenie je super, ale aj celý tvoj prístup predčil už aj tak pomerne vysoké očakávania.

Laná boli darček pre manželku. A musím povedať že aj keď laná sú do istej miery komodita, tak to ako (a s kým :-D) ich človek používa ich robia veľmi osobnými. Preto nás oboch veľmi potešilo to keď sme podľa krásneho obalu v ktorom prišli videli že boli vytvorené niekým kto tento intímny vzťah k “lanu” dôverne pozná…

Jutové laná skúšala manželka kedysi dávno keď sme s bondážou začínali a zdalo sa jej že “hryžú”. A keď si uvedomila že to nie je lanami, ale tým ako sa kto ne stará, už sme už mali kopu bavlnených. Viem že mnoho ľudí by na nich nesiahlo, nakoľko sa vedia poriadne zatiahnuť. My ich nepoužívame na závesnú bondáž, takže to vôbec nevadí. Podstatné je že má rada ich dotyk.

Teraz keď si bondaž naplno zamilovala už to pre ňu nie je tak kľúčové, ale aj tak je to pre mňa o dôvod viac aby by som sa o jutové laná od teba staral čo najlepšie.

V neposlednom rada vďaka za foto! Opäť len potvrdzujú to o čom som písal na začiatku…

Ďakujem a prajem Ti veľa úspechov do roku 2017.

Matúš

A short photo story about the birth of the rope..